Tablica zewnętrzna duża. AAC. Przed placówkę. Tablica zawiera 107 symboli, czyli znaki graficzne PCS. Z różnymi częściami zdania, oraz cyfry i alfabet, ważne zasady i instrukcje użytkowania tablicy.

PCS to jeden z najczęściej wybieranych i używanych systemów symboli na świecie, a znajduje to wyraz również w Polsce. Jego niezaprzeczalnym walorem jest elastyczność, spójność i estetyka. Picture Communication Symbols (PCS) został uznany  jako jeden z najbardziej popularnych, przejrzystych i zrozumiałych systemów symboli.

PCS jest zbiorem prostych rysunków oznaczających podstawowe słowa niezbędne do codziennego porozumiewania się. Są to czasowniki, rzeczowniki, przyimki, zaimki, przymiotniki. Symbole PCS są bardzo proste, wręcz symboliczne, powinny być podpisane, ale podczas tworzenia nowych symboli PCS warto dbać o zachowanie tej szczególnej prostoty i jednoznaczności. Słowa oznaczające pojęcia abstrakcyjne, których nie udaje się wyrazić rysunkiem można zastąpić jakimś wybranym symbolem tak, aby symbol z tym słowem mógł być szybko odnaleziony wśród wielu symboli na tablicy komunikacyjnej przez użytkownika takiej komunikacji.

Tablica zewnętrzna duża. Przed placówkę.  Wymiary: 170×50 cm. Wykonana z płyty kompozytowej Dibond. Wewnętrzny rdzeń z pianki XPS, znajduje się pomiędzy dwoma blachami z aluminium. Materiał ekskluzywny, który pięknie się prezentuje dzięki zastosowaniu technologii druku UV. Charakteryzuje się lekkością, trwałością oraz sztywnością. A także dużą wytrzymałością na czynniki zewnętrzne oraz chemiczne. Płytom Dibond nie są straszne również uderzenia oraz uszkodzenia mechaniczne. Zaokrąglone rogi. Istnieje możliwość spersonalizowania do 10 symboli.

Atest:  ISO 534; ISO 2813, 85°;  ZGODNE Z EN 13501-1

Słownictwo na Tablica zewnętrzna duża dostosowane do potrzeb wchodzących i wychodzących do/i placówki- szkoła przedszkole, ośrodek itp. Zawiera najpotrzebniejsze słowa, a także litery i cyfry, umożliwiając szybką i efektywną komunikację. osobom z problemami w komunikowaniu się.

Do tablicy nie dołączamy stojaka.

Zamówienia realizujemy w ciągu 10 dni roboczych.

Wymiary 170 × 50 cm