Worek poliestrowy- basen- symbole PCS, czyli funkcjonalny worek w który spakujesz dziecku niezbędne przybory na basen. Biały.  Wymiary ok 30x40cm. Wzmocnione rogi. Sznurki, dzięki którym dziecko może go założyć niczym plecak.  Funkcjonalna pomoc, dzięki której mamy szybki dostęp do komunikatów, przydatnych na basenie. Pływać, przebierać się, iść, szatnia, basen, kąpielówki, strój kąpielowy, klapki, ręcznik, czepek, lubić, nie lubić, podekscytowany. Symbole PCS 5×5 cm.

Szkolenia AAC to strona, gdzie znajdziesz mnóstwo pomocy funkcjonalnych. W tworzeniu ich przyświeca nam nadrzędny cel: propagowanie idei AAC. Chcemy także zwiększyć dostępność i świadomość produktów związanych z komunikacja alternatywną i wspomagającą. Nosząc naszą torbę, możesz nam pomóc, czyli rozpowszechniać istnienie i potrzebę AAC. Dzięki temu, zwiększy się świadomość społeczna na temat pomocy dostępnych osobom niemówiącym. A jest ich wiele. Na naszej stronie to także m.in. kubki, podkładki, pomoce w formie pdf, puzzle, bransoletki i wiele innych.

Oprócz worek poliestrowy,  do wyboru na stronie Torba bawełniana kolor czarny, bądź biały.  Dostępne hasła na torba bawełniana symbole PCS: “Nie mówię, ale to nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia”- kolor torby- biały. “Nie mówię, ale komunikuję się”- kolor torby czarny. “Ja komunikuję się z osobami, które nie mówią. A jaka jest Twoja moc?”- kolor torby czarny. Prosimy w uwagach do zamówienia, umieścić zapis, którą torbę wybierasz. W przeciwnym wypadku wyślemy losowo wybraną torbę.