Tworzenie tablic kontekstowych, tematycznych,  uczestnictwa, nie jest wbrew pozorom, czynnością łatwą. Podczas tego warsztatu, opowiemy Wam jak to robić.

  • tablice kontekstowe, tematycznej, uczestnictwa, czyli co?
  • słownictwo podstawowe i dodatkowe, czyli jak je dobierać.
  • Dobieranie  słownictwa, które ma pełnić różnorodne funkcje językowe, czyli jakie
  • Rozmieść na tablicy poszczególne symbole, ale jak
  • Co to jest kod kolorów
  • praktyczne użycie
  • modelowanie na stworzonych tablicach

Pokażemy Wam w dwóch programach- Boardmaker i CoughDrop, jak tworzyć takie tablice. Zaprosimy do wzięcia czynnego udziału w modelowaniu na stworzonych tablicach. W tym celu, będziemy udostępniać chętnym, możliwość skorzystanie z kamery i mikrofonu. Do czego gorąco zachęcamy!

Po ukończeniu szkolenia, uczestnik otrzymuje certyfikat, który będzie wysłany drogą mailową.

Organizacja szkolenia: szkolenie odbywa się w trybie online na platformie MY OWN CONFERENCE, przy zakupie biletu konieczne jest podanie email, na który zostanie wysłany link do pokoju webinar, który przyjdzie 3 dni, 1 dzień, godzinę przed wydarzeniem, pokój webinar dostępny jest 0,5 h przed rozpoczęciem szkolenia.

  • Pytania dotyczące szkolenia, prosimy pisać na email: biuro@szkolenia-aac.pl, tel. 602-257-245/668443861                   
  • Istnieje możliwość wystawiania faktur proforma oraz udział w szkoleniu rady pedagogicznej.
Prowadzące:

mgr Edyta Tyszkiewicz- centrum-neurorehabilitacji.pl Szczecin

Pedagog, terapeuta zajęciowy, neurorehabilitant C-eye, terapeuta komunikacji alternatywnej i wspomagającej, terapeuta rozwojowy- Growth through Play System, kinezjolog edukacyjny, specjalista terapii ręki. Doktorantka Kolegium Doktorskiego na Akademii Kujawsko- Pomorskiej. Superwizor komunikacji alternatywnej i wspomagającej m.in. w Emedea w Poznaniu. Wykładowca z zakresu komunikacji alternatywnej i wspomagającej w Omnibus Centrum Edukacyjne w Szczecinie. Współautorka książki „Mutyzm wybiórczy- skuteczne metody terapii”. Autoryzowany partner AssisTechu w zakresie treści terapeutycznych w C-eye i Eyefeelu i współtwórca panelu komunikacyjnego i terapii wzroku w C-eyeX. Autoryzowany konsultant C-eye w woj. Zachodniopomorskim. Współtwórca i właściciel projektu i strony szkolenia-aac.pl. Od wielu lat pracuje z dziećmi z deficytami rozwojowymi, jak również z dorosłymi po wypadkach, udarach, urazach w Centrum neurorehabilitacji, komunikacji alternatywnej i wspomagającej w Szczecinie.

mgr Joanna Pachutko- Centrum Edukacji i Komunikacji Joanna Pachutko

Logopeda, oligofrenopedagog, terapeuta komunikacji alternatywnej i wspomagającej, terapeuta zajęciowy, posiadająca doświadczenie w pracy z dziećmi z trudnościami w porozumiewaniu się z wieloraką niepełnosprawnością. Prowadzi prowadzi prywatną praktykę w Terapia mowy i komunikacji alternatywnej AAC Joanna Pachutko , założycielka grupy Grupa Terapia mowy i komunikacji alternatywnej i wspomagającej AAC, prowadząca szkolenia pt. “Zastosowanie programu Boardmaker and Speaking Dynamically pro w terapii osób z trudnościami w porozumiewaniu się” oraz  “Warsztat pracy terapeuty AAC”.