Zapraszamy na turnus komunikacyjny, który odbędzie się  w Szczecinie na ul. Parkowej 21.

Oferujemy 4h zajęć dziennie- z możliwością dodatkowych zajęć- dla dzieci. Dodatkowo w cenie: spotkania z rodzicami i Warsztaty dla Rodziców. Możliwość konsultacji psychologicznych dla Rodziców.

Ideą główną jest całościowe poznanie dziecka. Jego preferencji, dotychczasowego sposobu komunikacji. Dopasowanie narzędzia komunikacyjnego, stworzenie ISK (indywidualnego systemu komunikacji). Wyposażenie Rodziców, opiekunów w niezbędną wiedzę, która umożliwi im prowadzenie komunikacji samodzieleni w domu.

Zajęcia dobierane indywidualnie do potrzeb dzieci. Do wyboru poza zajęciami z AAC:

neurorehabilitacja C-eye
integracja sensoryczna
logopedia/ surdologopedia
terapia ręki
terapia zajęciowa
interaktywny trening słuchowy GoBrain
Elektrostymulacja
zajęcia Growth Through Play System

Kontakt w sprawie zapisów na turnus komunikacyjny: Edyta Tyszkiewicz tel. 602-257-245, mail: gabinet@centrum-neurorehabilitacji.pl

organizator: mgr. Edyta Tyszkiewicz

Pedagog, terapeuta zajęciowy, neurorehabilitant C-eye, terapeuta komunikacji alternatywnej i wspomagającej, terapeuta rozwojowy- Growth through Play System, kinezjolog edukacyjny, specjalista terapii ręki. Doktorantka Kolegium Doktorskiego na Akademii Kujawsko- Pomorskiej. Superwizor komunikacji alternatywnej i wspomagającej m.in. w Emedea w Poznaniu. Wykładowca z zakresu komunikacji alternatywnej i wspomagającej w Omnibus Centrum Edukacyjne w Szczecinie. Współautorka książki „Mutyzm wybiórczy- skuteczne metody terapii”. Autoryzowany partner AssisTechu w zakresie treści terapeutycznych w C-eye i Eyefeelu i współtwórca panelu komunikacyjnego i terapii wzroku w C-eyeX. Autoryzowany konsultant C-eye w woj. Zachodniopomorskim. Współtwórca i właściciel projektu i strony szkolenia-aac.pl. Od wielu lat pracuje z dziećmi z deficytami rozwojowymi, jak również z dorosłymi po wypadkach, udarach, urazach w Centrum neurorehabilitacji, komunikacji alternatywnej i wspomagającej w Szczecinie.