Torba bawełniana symbole PCS czyli praktyczna, elegancka torba w której możesz nosić niezbędne rzeczy, bądź zakupy. Jest trwała. Ma nadruk CMYK (sublimacja), czyli niewyczuwalny w dotyku.  Można prać w pralkach automatycznych. Rozmiar: szerokość: 380 mm; wysokość: 420 mm. Uchwyt 60 cm sprawia, że jest wygodna w użyciu i łatwo zawiesisz ją na ramieniu.

Szkolenia AAC to strona, gdzie znajdziesz mnóstwo pomocy funkcjonalnych. W tworzeniu ich przyświeca nam nadrzędny cel: propagowanie idei AAC. Chcemy także zwiększyć dostępność i świadomość produktów związanych z komunikacja alternatywną i wspomagającą. Nosząc naszą torbę, możesz nam pomóc, czyli rozpowszechniać istnienie i potrzebę AAC. Dzięki temu, zwiększy się świadomość społeczna na temat pomocy dostępnych osobom niemówiącym. A jest ich wiele. Na naszej stronie to także m.in. kubki, podkładki, pomoce w formie pdf, puzzle, bransoletki i wiele innych.

Torba   do wyboru kolor czarny, bądź biały.  Dostępne hasła na torba bawełniana symbole PCS: “Nie mówię, ale to nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia”- kolor torby- biały. “Nie mówię, ale komunikuję się”- kolor torby czarny. “Ja komunikuję się z osobami, które nie mówią. A jaka jest Twoja moc?”- kolor torby czarny. Prosimy w uwagach do zamówienia, umieścić zapis, którą torbę wybierasz. W przeciwnym wypadku wyślemy losowo wybraną torbę.