Tablica zewnętrzna- medyczna- pod szpital, przychodnie. Tablica zawiera 107 symboli- znaki graficzne SymbolStix, z różnymi częściami zdania, oraz cyfry i alfabet, ważne zasady i instrukcje użytkowania tablicy.

Tablica zewnętrzna- medyczna- pod szpital, przychodnie. Wymiary: 170×50 cm. Wykonana z płyty kompozytowej Dibond. Wewnętrzny rdzeń z pianki XPS znajduje się pomiędzy dwoma blachami z aluminium. Materiał ekskluzywny, który pięknie się prezentuje dzięki zastosowaniu technologii druku UV. Charakteryzuje się lekkością, trwałością oraz sztywnością. A także dużą wytrzymałością na czynniki zewnętrzne oraz chemiczne. Płytom Dibond nie są straszne również uderzenia oraz uszkodzenia mechaniczne. Zaokrąglone rogi. Istnieje możliwość spersonalizowania do 10 symboli.

Atest:  ISO 534; ISO 2813, 85°;  ZGODNE Z EN 13501-1

Słownictwo na tablicy dostosowane do potrzeb wchodzących i wychodzących do/i szpitale, przychodnie. Zawiera najpotrzebniejsze słowa, a także litery i cyfry, umożliwiając szybką i efektywną komunikację. osobom z problemami w komunikowaniu się.

Do tablicy nie jest dołączany stojak.

Zamówienia realizowane są w ciągu 10 dni roboczych.

UWAGA!!!

Możliwość wystawienia faktury proforma dla placówek z odroczonym terminem płatności. W celu ustalenia szczegółów prosimy pisać na email: biuro@szkolenia-aac.pl, tel. 602-257-245/668443861