Program Eyefeel- warsztaty praktyczne.

Eyefeel  to program komputerowy, przeznaczony dla dzieci oraz dorosłych z barierami komunikacyjnymi. Może służyć do ćwiczeń wzroku, terapii rozwojowej, komunikowania się oraz rozrywki.

Jestł zaprojektowany, oraz zatwierdzony przez doświadczonych terapeutów w pracy z osobami z zaburzeniami rozwojowymi. Jest uniwersalnym narzędziem dla terapeutów, opiekunów, a także członków rodzin osób z barierami komunikacyjnymi.

Program zawiera gotowe ćwiczenia i możliwość tworzenia własnych treści terapeutycznych. I o tych ostatnich opowiem podczas warsztatów. Będziemy uczyć się także, jak robić swoje własne prezentacje. Pokażę, jak i po co, przygotować materiały. Strony z których korzystam, podczas ich przygotowywania.  Działa z różnymi okulografami (eyetrackerami),dotykowo, bądź może być obsługiwany przez myszkę. Zależy to od osprzętu jakim dysponujemy.

UWAGA!

Aby tworzyć razem z prowadzącym prezentacje online, trzeba posiadać dwa urządzenia- na jednym z nich mieć zainstalowany Eyefeel- demo działające w pełni przez 14 dni, do pobrania na stronie Assistech. Należy również wcześniej zgłosić chęć wspólnego robienia prezentacji na mail: gabinet@centrum-neurorehabilitacji.pl- wyślę potrzebne materiały

Po ukończeniu szkolenia Eyefeel warsztaty praktyczne, uczestnik otrzymuje certyfikat, który będzie wysłany drogą mailową.
  • Pytania dotyczące szkolenia, prosimy pisać na email: biuro@szkolenia-aac.pl, tel. 602-257-245              
  • Istnieje możliwość wystawiania faktur proforma oraz udział w szkoleniu rady pedagogicznej
Prowadząca szkolenie Eyefeel warsztaty praktyczne:

mgr Edyta Tyszkiewicz- centrum-neurorehabilitacji.pl Szczecin

 

Pedagog, terapeuta zajęciowy, neurorehabilitant C-eye, terapeuta komunikacji alternatywnej i wspomagającej, terapeuta rozwojowy- Growth through Play System, kinezjolog edukacyjny, specjalista terapii ręki. Doktorantka Kolegium Doktorskiego na Akademii Kujawsko- Pomorskiej. Superwizor komunikacji alternatywnej i wspomagającej m.in. w Emedea w Poznaniu. Wykładowca z zakresu komunikacji alternatywnej i wspomagającej w Omnibus Centrum Edukacyjne w Szczecinie. Współautorka książki „Mutyzm wybiórczy- skuteczne metody terapii”. Autoryzowany partner AssisTechu w zakresie treści terapeutycznych w C-eye i Eyefeelu i współtwórca panelu komunikacyjnego i terapii wzroku w C-eyeX. Autoryzowany konsultant C-eye w woj. Zachodniopomorskim. Współtwórca i właściciel projektu i strony szkolenia-aac.pl. Od wielu lat pracuje z dziećmi z deficytami rozwojowymi, jak również z dorosłymi po wypadkach, udarach, urazach w Centrum neurorehabilitacji, komunikacji alternatywnej i wspomagającej w Szczecinie