Promocja!

Podkładka komunikacyjna- zajęcia plastyczne

63,99

Podkładka komunikacyjna zajęcia plastyczne to zawierająca podstawowe słownictwo do zajęć plastycznych to bardzo praktyczna pomoc wizualna, ułatwiająca i wspierająca komunikację.

Format A2-59,4/42cm,  solidne wykonanie, PCV 3 mm z laminatem- zapewni funkcjonalność i wielokrotność użytkowania. Dodatkowo wzmocniona.

Wysyłki kurierskie realizowane w każdą środę.

UWAGA!!!

Możliwość wystawienia faktury proforma dla placówek z odroczonym terminem płatności. W celu ustalenia szczegółów prosimy pisać na email: biuro@szkolenia-aac.pl, tel. 602-257-245/668443861.

Brak w magazynie

Podkładka komunikacyjna- zajęcia plastyczne, czyli pomoc wizualna ze wsparciem dla AAC. Oprócz dostępu do symboli,  atutem jest możliwość łatwego utrzymania jej w czystości. Połóż kartkę na pustym miejscu do tego przeznaczonym. Koloruj, maluj- daj wybór! Nie martw się, jeśli dziecko pobrudzi podkładkę. Po prostu ją umyj!

Wspomagana stymulacja języka (ang. Aided Language Stimulation) to podejście stymulacji językowej, w którym terapeuta wskazuje na symbole na tablicy komunikacyjnej dziecka w powiązaniu z trwającą aktywnością. Uczniowie uczą się poprzez modelowanie. Autorką tego podejścia jest Carol Goossens, która rozpowszechniła je w Stanach Zjednoczonych. Poprzez swoje publikacje, warsztaty i informacje w Internecie.

Chcemy, żeby dzieci używały swojego systemu AAC. Jak najczęściej, interaktywnie i twórczo. Jednakże często nie dajemy im systemu, który by to umożliwiał. Podkładka komunikacyjna- zajęcia plastyczne, może być doskonałym uzupełnieniem tego systemu. Gdzie dostęp do zawartych na nich komunikatach, mamy “na szybko.”

Podejście wspomaganej stymulacji języka zakłada, że lepszym sposobem jest przygotowanie wielu  tablic tematycznych.  Czyli takich, które bazują na konkretnych aktywnościach. Zapewniających dziecku możliwość bogatego, interaktywnego i twórczego uczestnictwa językowego w danej aktywności. Taka tablica gromadzi słownictwo potrzebne do porozumiewania w konkretnej sytuacji.

Format A2- 59,4/42cm. Solidne wykonanie-PCV spienione z laminatem matowym- 3mm, zapewni funkcjonalność i wielokrotność użytkowania. Dodatkowo wzmocniona.

Wysyłka kurierska na podany adres zostanie dostarczona w ciągu 14 dni roboczych.