Modelowanie w AAC, czyli praktyczne szkolenie z zakresu wspomaganej stymulacji języka:
- Cechy dobrego modelowania, czyli jakim partnerem komunikacyjnym mam być
- Tablice kontekstowe czyli jak tworzyć tablice kontekstowe na co zwrócić uwagę?
- Tworzenie sytuacji komunikacyjnych z użyciem techniki modelowania w AAC
- Modelowanie, czyli stosowanie przekazu wspomaganego
- Najczęściej popełniane błędy przy modelowaniu, czyli jakie?
Po ukończeniu szkolenia, uczestnik otrzymuje certyfikat, który będzie wysłany drogą mailową.
Organizacja szkolenia: szkolenie odbywa się w trybie online na platformie MY OWN CONFERENCE, przy zakupie biletu konieczne jest podanie email, na który zostanie wysłany link do pokoju webinar, który przyjdzie 3 dni, 1 dzień, godzinę przed wydarzeniem, pokój webinar dostępny jest 0,5 h przed rozpoczęciem szkolenia.
- Pytania dotyczące szkolenia, prosimy pisać na email: biuro@szkolenia-aac.pl, tel. 602-257-245 /668443861
- Istnieje możliwość wystawiania faktur proforma oraz udział w szkoleniu rady pedagogicznej
Prowadzące:
mgr Edyta Tyszkiewicz- centrum-neurorehabilitacji.pl Szczecin
Pedagog, terapeuta zajęciowy, neurorehabilitant C-eye, terapeuta komunikacji alternatywnej i wspomagającej, terapeuta rozwojowy- Growth through Play System, kinezjolog edukacyjny, specjalista terapii ręki. Doktorantka Kolegium Doktorskiego na Akademii Kujawsko- Pomorskiej. Superwizor komunikacji alternatywnej i wspomagającej m.in. w Emedea w Poznaniu. Wykładowca z zakresu komunikacji alternatywnej i wspomagającej w Omnibus Centrum Edukacyjne w Szczecinie. Współautorka książki „Mutyzm wybiórczy- skuteczne metody terapii”. Autoryzowany partner AssisTechu w zakresie treści terapeutycznych w C-eye i Eyefeelu i współtwórca panelu komunikacyjnego i terapii wzroku w C-eyeX. Autoryzowany konsultant C-eye w woj. Zachodniopomorskim. Współtwórca i właściciel projektu i strony szkolenia-aac.pl. Od wielu lat pracuje z dziećmi z deficytami rozwojowymi, jak również z dorosłymi po wypadkach, udarach, urazach w Centrum neurorehabilitacji, komunikacji alternatywnej i wspomagającej w Szczecinie.
mgr Joanna Pachutko- Centrum Edukacji i Komunikacji Joanna Pachutko
Logopeda, oligofrenopedagog, terapeuta komunikacji alternatywnej i wspomagającej, terapeuta zajęciowy, posiadająca duże i wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, z trudnościami w porozumiewaniu się z wieloraką niepełnosprawnością. Prowadzi prowadzi prywatną praktykę w Terapia mowy i komunikacji alternatywnej AAC Joanna Pachutko , a także założycielka grupy Grupa Terapia mowy i komunikacji alternatywnej i wspomagającej AAC, prowadząca szkolenia pt. „Zastosowanie programu Boardmaker and Speaking Dynamically pro w terapii osób z trudnościami w porozumiewaniu się”, oraz „Warsztat pracy terapeuty AAC”.