Szkolenie CoughDrop, jako narzędzie w komunikacji.

Zapraszamy na szkolenie online na którym przedstawimy program do komunikacji alternatywnej i wspomagającej.

Pokażemy jak tworzyć tablice, jak modyfikować ustawienia pod potrzeby użytkownika, jak odczytywać statystyki i wiele innych.

CoughDrop jest niezwykłym narzędziem stworzonym z myślą o osobach, które z różnego powodu nie mogą się komunikować. Co go wyróżnia pośród innych tego typu programów?

 • działanie w chmurze
 • CoughDrop daje możliwość instalowania na każdego rodzaju urządzeniach- Windows, Android, Ipod itp- komputer,telefony, tablety- bez ograniczeń licencyjnych;
 • łatwy interfejs i obsługa;
 • coraz szersza baza gotowych tablic w języku polskim;
 • możliwość pracy offline z kopią zapasową w chmurze, dzięki czemu tablice zrobione np. na komputerze są widoczne na wszystkich innych urządzeniach na których się logujemy;
 • dostęp do różnych baz symboli- m.in. Arasaac, PSC, SymbolStix, baza Pixabay, grafika własna;
 • CoughDrop ma opcję podłączania superwizorów, którzy mają dostęp do szeroko rozbudowanych statystyk, modyfikowania  tablic- dzięki czemu łatwiej rozbudować środowisko komunikacyjne;
 • ustawianie gotowych tablic zarówno na dotyk, mysz komputerową, jak i skanowanie, czy eyetracking;
 • ustawianie podświetlania wybranych symboli, podświetlania tylko wyrazowego- szeroko rozbudowane opcje w tym zakresie;
 • możliwość podłączania zewnętrznych linków np z youtube, czy z gotowymi książeczkami zrobionymi np w coreworkshop.org;
 • i wiele innych

Program CoughDrop jest dostępny w angielskiej wersji językowej. Nie mniej obsługa jest bardzo prosta i intuicyjna. Możliwość ustawienia polskiego lektora sprawia, iż dla użytkownika nie ma to znaczenia. Istniejące tablice w innych językach, możemy jednym kliknięciem przetłumaczyć na język polski. Jednym kliknięciem możemy również zmieniać wiele symboli na inne.

Dystrybutorem programu na rynku polskim jest INCLUDO

Po ukończeniu szkolenia CoughDrop jako narzędzie w komunikacji, uczestnik otrzymuje certyfikat, który będzie wysłany drogą mailową.
 • Pytania dotyczące szkolenia, prosimy pisać na email: biuro@szkolenia-aac.pl, tel. 602-257-245                 
 • Istnieje możliwość wystawiania faktur proforma oraz udział w szkoleniu rady pedagogicznej

Organizacja szkolenia: szkolenie odbywa się w trybie online na platformie MY OWN CONFERENCE, przy zakupie biletu konieczne jest podanie email, na który zostanie wysłany link do pokoju webinar, który przyjdzie 3 dni, 1 dzień, godzinę przed wydarzeniem, pokój webinar dostępny jest 0,5 h przed rozpoczęciem szkolenia.

Prowadząca szkolenie CoughDrop jako narzędzie w komunikacji:

mgr Edyta Tyszkiewicz- centrum-neurorehabilitacji.pl Szczecin

Pedagog, terapeuta zajęciowy, neurorehabilitant C-eye, terapeuta komunikacji alternatywnej i wspomagającej, terapeuta rozwojowy- Growth through Play System, kinezjolog edukacyjny, specjalista terapii ręki. Doktorantka Kolegium Doktorskiego na Akademii Kujawsko- Pomorskiej. Superwizor komunikacji alternatywnej i wspomagającej m.in. w Emedea w Poznaniu. Wykładowca z zakresu komunikacji alternatywnej i wspomagającej w Omnibus Centrum Edukacyjne w Szczecinie. Współautorka książki „Mutyzm wybiórczy- skuteczne metody terapii”. Autoryzowany partner AssisTechu w zakresie treści terapeutycznych w C-eye i Eyefeelu i współtwórca panelu komunikacyjnego i terapii wzroku w C-eyeX. Autoryzowany konsultant C-eye w woj. Zachodniopomorskim. Współtwórca i właściciel projektu i strony szkolenia-aac.pl. Od wielu lat pracuje z dziećmi z deficytami rozwojowymi, jak również z dorosłymi po wypadkach, udarach, urazach w Centrum neurorehabilitacji, komunikacji alternatywnej i wspomagającej w Szczecinie.