Tablice komunikacyjne zewnętrzne-duże

Tablice komunikacyjne zewnętrzne duże. AAC. Przed placówkę. Plac Zabaw. Tablice zawierają 107 symboli, czyli znaki graficzne SmartySymbols, bądź PCS. Z różnymi częściami zdania, oraz cyfry i alfabet, ważne zasady i instrukcje użytkowania tablicy.

Komunikowanie się jest podstawowym elementem funkcjonowania społecznego. Każda forma współpracy opiera się bowiem na komunikacji. W społeczeństwie jest wiele osób wykluczonych z procesu komunikowania się. Właśnie z powodu wielorakich ograniczeń. Bardzo ważne jest włączenie tych osób w życie szerszych grup społecznych.  dlatego też nieocenioną pomocą mogą być właśnie tablice zewnętrzne. Dzięki nim osoby niemówiące, lub mające problemy z mową, mogą przekazać istotne informacje.

SmartySymbols to zbiór nowoczesnych symboli. Zróżnicowany wybór postaci, czyli ponad 20 tyś. symboli, zebranych w 150 kategorii. Charakteryzują się czystym, nowoczesnym, wysokiej jakości, kolorowym wyglądem. Są doskonałym łączeniem istniejących i znanych nam systemów komunikacyjnych. Doskonale sprawdzą się wszędzie tam, gdzie używane są różne systemy komunikacyjne.

PCS to jeden z najczęściej wybieranych i używanych systemów symboli na świecie, a znajduje to wyraz również w Polsce. Jego niezaprzeczalnym walorem jest elastyczność, spójność i estetyka. Picture Communication Symbols (PCS) został uznany  jako jeden z najbardziej popularnych, przejrzystych i zrozumiałych systemów symboli.

Tablice komunikacyjne zewnętrzne duże. Przed placówkę.  Plac zabaw. Wymiary: 170×50 cm. Wykonana z płyty kompozytowej Dibond. Bądź Banery, które tworzymy na podstawie jednego z najlepszych materiałów – front light. Jest to materiał, stworzony specjalnie z myślą o banerach, które muszą znosić trudne warunki atmosferyczne. Banery stworzone przy jego pomocy charakteryzują się niezwykłą trwałością.

Atest:  ISO 534; ISO 2813, 85°;  ZGODNE Z EN 13501-1

Słownictwo na Tablice komunikacyjne zewnętrzne duże został dostosowane do potrzeb wchodzących i wychodzących do/i placówki- szkoła przedszkole, ośrodek itp. Zawiera najpotrzebniejsze słowa, a także litery i cyfry, umożliwiając szybką i efektywną komunikację. osobom z problemami w komunikowaniu się.

Do tablicy nie dołączamy stojaka.

Zamówienia realizujemy w ciągu 10 dni roboczych.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.