Pomoce AAC -pliki pdf

Pomoce AAC, czyli pomoce wizualne. Ich zadaniem jest wspomóc umiejętności językowe użytkowników alternatywnych i wspomagających metod komunikacji.

Komunikacja alternatywna i wspomagająca. Znajdzie zastosowanie, wszędzie tam, gdzie osoba porozumiewa się bezpośrednio. Inaczej niż za pomocą mowy. Wspomaga właściwe procesy komunikowania się u dzieci. Wspomaga również rozwój mowy. Nie słuchaj mitów! Tak wspomaga rozwój mowy!

Opracowałyśmy nowoczesne pomoce AAC. Które są przeznaczone dla nauczycieli, oraz rodziców uczniów z problemami w komunikowaniu się. Czyli gwarantują one szybki dostęp do symboli. Nie tylko w trakcie realizacji programu szkolnego.  Dzięki temu, iż w pomocach zawarte są symbole AAC, znajdziesz tu wsparcie dla dziecka niemówiącego.

Pamiętaj, że każde dziecko ma swoje indywidualne potrzeby oraz możliwości. Nasze Pomoce AAC powstały w oparciu o nasze doświadczenia oraz potrzeby naszych podopiecznych. Być może musisz coś przerobić. Poprawić. A może dana pomoc stanie się tylko inspiracją? Pobierz. Zdecyduj!

UWAGA! BARDZO WAŻNE!

Mail z zakupionymi pomocami, bardzo często wpada do skrzynki spam. Jeżeli nie masz maila w skrzynce odbiorczej, sprawdź folder spam! Przenieś maila do skrzynki odbiorczej, aby link do pobrania był aktywny. Oznacz go, jako „nie spam”. Będziesz mieć pewność, że więcej nie będzie problemów z naszymi pomocami.