Gabinet AAC online

Gabinet AAC, czyli miejsce w którym możesz uzyskać pomoc w zakresie komunikacji alternatywnej i wspomagającej. Pomożemy zrozumieć Ci, czym jest AAC, dopasować indywidualnie strategie. Pokażemy, jak stworzyć indywidualny system komunikacyjny- pomoc komunikacyjna.

Wspólnie dokonamy diagnozy, czyli odpowiemy sobie na pytanie: na jakim poziomie komunikacyjnym jest dziecko. Następnie, kierując się diagnozą, dopasujemy strategie- inaczej kroki postępowania. Wspólnie stworzymy książka komunikacyjna- indywidualna pomoc. Będziemy cały czas do Twojej dyspozycji, twoim online terapeutą i wsparciem.

Jeżeli uznasz, iż przyda Ci się nasze wsparcie- napisz do nas. Opisz potencjalnego użytkownika AAC. Jaką ma diagnozę, jak się na obecnym etapie komunikujecie. Nagraj też kilka filmików, pokazujących Wasz sposób komunikacji. Odpowiemy na Twoją wiadomość i wskażemy kolejne kroki postępowania.

 

Z powodu urlopu w dniach 25.09 - 20.10 sklep będzie nieczynny. Przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy w późniejszym terminie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4