Materiały edukacyjne- pliki pdf

Materiały edukacyjne to Twoja baza materiałów do wydruków, związana stricte z AAC.

Opracowałyśmy nowoczesne materiały edukacyjne, które są przeznaczone dla nauczycieli, rodziców uczniów z problemami w komunikowaniu się. Gwarantują one szybki dostęp do niezbędnej w trakcie realizacji programu wiedzy. W zwykłym programie nauczania obejmuje ona, kilka różnych przedmiotów, realizowanych w różnym czasie. Dzięki temu, iż w pomocach zawarte są symbole AAC, znajdziesz tu coś dla siebie.

Podzieliłyśmy je na wiele kategorii tak, aby ułatwić Ci ich wyszukiwanie.

Dorośli i młodzież AAC- znajdziesz tu pomoce dla tej kategorii wiekowej. Strefa emocjonalna, czyli znajdziesz tu wszystko to, co pozwoli ułatwić zrozumienie emocji. Czytanie i pisanie- tak trudno dostępne dla dzieci niemówiących. Naucz dziecko czytać i pisać! Strefa poznawcza to materiały edukacyjne, których przeznaczeniem jest rozwijać tę sferę. Czyli pamięć, koncentrację, uwagę i inne. Boże Narodzenie. Inne święta. Strefa społeczna.

Materiały te mają na celu rozwijanie dzieci w rożnych sferach rozwoju: społecznej, poznawczej, emocjonalnej, komunikacyjnej.

UWAGA! BARDZO WAŻNE!

Mail z zakupionymi pomocami, bardzo często wpada do skrzynki spam. Jeżeli nie masz maila w skrzynce odbiorczej, sprawdź folder spam! Przenieś maila do skrzynki odbiorczej, aby link do pobrania był aktywny. Oznacz go, jako „nie spam”. Będziesz mieć pewność, że więcej nie będzie problemów z naszymi pomocami.

Wyświetlanie 1–9 z 40 wyników